Категории

Онлайн пользователей - 0

11, Октябрь 2012 10:49 | 1 фото | просмотров 2998

Виставка "Відродження - "Золотий вік"

20 вересня 2012 р. о 16.00 в Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва (вул. Б. Хмельницького, 7) відбудеться відкриття виставки «Відродження - «Золотий вік», де буде представлено унікальну колекцію старовинних суконь та аксесуарів до них із приватного зібрання киянки Марини Іванової.

Колекціонер з 30-річним стажем, продовжувач сімейних традицій колекціонування. Її бабуся, Косякова Клавдія Гаврилівна, була чудовою кравчинею, мала своє ательє, де сама розробляла фасони, малювала картини. Свої знання та колекцію Клавдія Гаврилівна передала у спадок онучці.

Марина Іванова працювала в Москві, Ахтубінську (Астраханська обл.), де проводила курси крою та шиття, там же розпочала збирати та реставрувати костюми для своїх учнів. У місті Рибінську організувала театр моди. У 1994 р. отримала звання Народного майстра декоративно-прикладного мистецтва (Спілка художників України). Проводила курси дизайну на Першому національному та Новому каналах телебачення України.

Свою першу виставку Марина Вікторівна організувала в арт-галереї «Минус 4» (2010 р. м. Київ).

2011 р. – виставка у Національному музеї мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків (м. Київ).

2012 р. – виставка у Львові у Національному музеї ім. Андрія Шептицького.

У колекції Марини Вікторівни кілька десятків розкішних дамських суконь, які яскраво ілюструють епохи європейської моди від поч. ХІХ до поч. ХХ століть та призначені для різних випадків – прогулянкові, весільні, візитні (нещодавно колекція поповнилась дитячими сукнями); близько сотні старовинних сумочок найтоншої роботи (срібних, бісерних, вишитих), капелюшків, мережевих парасольок, пар взуття та інших «історичних дрібниць». Географія цих предметів – від Західної Європи до Америки. Всі речі справжні та чудово збережені. Вони створені в єдиному екземплярі з неймовірною майстерністю та смаком для дам вищого світу. Речі були придбані на аукціонах і в антикварних магазинах Європи. До багатьох суконь та костюмів додається «паспорт» – біографії речей, які є невід`ємною частиною життєписів їх колишніх власників.

Виставка триватиме з 21.09.2012 р. до 14.12.2012 р. Адреса: вул. Б. Хмельницького, 7 (станція метро «Театральна»)

Виставкова зала Музею працює щодня з 10-00 до 18-00.

Довідки за тел.: 223-98-92; 278-12-02; 278-13-47

Іванова Марина Вікторівна: (067) 766 48 25

Виставка "Відродження - "Золотий вік" Виставка "Відродження - "Золотий вік"
Виставка "Відродження - "Золотий вік"
Источник - http://marina-ivanova.kiev.ua/

Теги :

Популярное

загрузка...

Реклама

Мудрость дня

  • История - это нечто такое, что никогда не происходило, написанное тем, кто не был там, где это происходило.
  • Туалетная бумага была изобретена в 1857 году.
  • Испанская инквизиция преследовала многие группы населения, но более других катаров, марранов и морисков. Катары это последователи альбигойской ереси, марраны - крещеные евреи, а мориски - крещеные мусульмане.
  • Пиво в бутылки разлили в 1568 году.

• Авторизация •