Категории

Онлайн пользователей - 0

20, Май 2012 23:31 | 16 фото | просмотров 4306

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському

18-20 травня у Кам`янці-Подільському відбувся Перший міжнародний історичний фестиваль Porta Temporis.

Дзвін мечів та сокир, переможні вигуки у лицарських боях, посвист стріл, блиск бойових обладунків, середньовічна музика і танці… Мабуть трансформація в часі можлива, якщо організувати її візьмуться справжні знавці історичних подій, такі, які зуміли створити неперевершено дійство на Першому історичному міжнародному фестивалі Porta Temporis, що з 18 по 20 травня проходив у старовинному Кам`янці-Подільському

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському Вже анонс свята обіцяв багато сюрпризів, тому і учасники, і гості фестивалю були налаштовані на надзвичайні враження та емоції. За основу свята було взято події 650-річної давнини, що відбувалися на Поділлі за часів Литовського княжества, а саме <b>Битва на Синіх Водах</b>.
Вже анонс свята обіцяв багато сюрпризів, тому і учасники, і гості фестивалю були налаштовані на надзвичайні враження та емоції. За основу свята було взято події 650-річної давнини, що відбувалися на Поділлі за часів Литовського княжества, а саме Битва на Синіх Водах.

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському Найцікавіше відбулося під стінами Руської Брами, власне саме заради відновлення цієї унікальної гідротехнічної споруди у каньйоні річки Смотрич і влаштували свято національних традицій.
Найцікавіше відбулося під стінами Руської Брами, власне саме заради відновлення цієї унікальної гідротехнічної споруди у каньйоні річки Смотрич і влаштували свято національних традицій.

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському На території Руської Брами розгорнулося справжнє військово-ремісниче містечко Середньовіччя.
На території Руської Брами розгорнулося справжнє військово-ремісниче містечко Середньовіччя.

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському Тут можна було побачити, як працювали ковалі та гончари, подивитись, як виготовляються шкіряні прикраси та одяг, зробити печатку, навчитися золотописанню та подивитися виставу вуличних акторів та повчитися середньовічним танцям.
Тут можна було побачити, як працювали ковалі та гончари, подивитись, як виготовляються шкіряні прикраси та одяг, зробити печатку, навчитися золотописанню та подивитися виставу вуличних акторів та повчитися середньовічним танцям.

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському Кульмінацією свята став штурм Руської Брами з використанням справжньої бойової зброї XIV століття.
Кульмінацією свята став штурм Руської Брами з використанням справжньої бойової зброї XIV століття.

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському Реконструктори з України, Литви, Білорусії затіяли гарячий бій, показавши глядачам, як воювали наші предки.
Реконструктори з України, Литви, Білорусії затіяли гарячий бій, показавши глядачам, як воювали наші предки.

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському Після штурму на ресталищі було влаштовано <b>лицарський турнір</b> серед бійців різних угрупувань.
Після штурму на ресталищі було влаштовано лицарський турнір серед бійців різних угрупувань.

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському Можливо, комусь здається, що це веселі забавки чоловіків, яким хочеться просто кров розігнати по венах, але всі прийоми, зброя, обладунки доводили, що це – не гра, а все відбувається насправді. Недарма на території чергувала швидка допомога, послуги якої неодноразово знадобилися.
Можливо, комусь здається, що це веселі забавки чоловіків, яким хочеться просто кров розігнати по венах, але всі прийоми, зброя, обладунки доводили, що це – не гра, а все відбувається насправді. Недарма на території чергувала швидка допомога, послуги якої неодноразово знадобилися.

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському А у вечері глядачі та учасники <b>Porta Temporis</b> стали свідками неймовірного лазерного шоу: на скелі у дивних образах постали події Битви на Синіх Водах, а більшого ефекту надавало кольорове відображення у водах Смотрича.
А у вечері глядачі та учасники Porta Temporis стали свідками неймовірного лазерного шоу: на скелі у дивних образах постали події Битви на Синіх Водах, а більшого ефекту надавало кольорове відображення у водах Смотрича.

Історичний фестиваль Porta Temporis у Камянці-Подільському Треба сподіватися, що таке феєричне шоу, уся атмосфера побуту Середньовіччя, непереборний дух свободи та національної гордості надовго захопили присутніх і у наступному році ми зможемо побачити ще більш масштабне історичне дійство <b>Porta Temporis</b>.
Треба сподіватися, що таке феєричне шоу, уся атмосфера побуту Середньовіччя, непереборний дух свободи та національної гордості надовго захопили присутніх і у наступному році ми зможемо побачити ще більш масштабне історичне дійство Porta Temporis.

Теги : История Праздники Города

Также интересно

30, Апрель 2013
Сапфо. История древнегреческой...

29, Апрель 2013
Мария-Антуанетта. История коро...

28, Апрель 2013
Старые фото Иерусалима .

28, Апрель 2013
Гладиаторы. История бойцов-раб...

27, Апрель 2013
День Победы. История праздника...

26, Апрель 2013
Павел Скоропадский. История ук...

Популярное

загрузка...

Реклама

Мудрость дня

  • Самая темная эпоха - сегодняшняя. - Р Стивенсон
  • Кислая капуста была придумана в Китае. Ши Хуанг-Ти, первый император Китая, вымачивал капусту в вине и кормил ею рабов, работавших на Великой Китайской стене.
  • В среднем, 4-х летний ребенок задает в день 450 вопросов.
  • Древние египтяне спали на подушках из камня.

• Авторизация •