Категории

Онлайн пользователей - 0

24, Апрель 2012 22:35 | 5 фото | просмотров 4817

Кам`янчани у Києві підтримали Porta Temporis

Під час офіційного відкриття туристичного сезону, що проходило у суботу, 21 квітня, відбулася знаменна для військово-історичного руху Кам`янця-Подільського подія. Представники Кам`янець-Подільського земляцтва у м. Києві передали дирекції фестивалю Porta Temporis сертифікати на дві облогові машини: требушет та станковий арбалет.

Кам`янчани у Києві підтримали Porta Temporis Нагадаємо, 5 квітня відбулася зустріч із головою Кам`янець-Подільського земляцтва Олександром Мазурчаком, який пообіцяв, що підтримає фестиваль та його головну ідею – відновлення унікальної гідротехнічноі оборонної споруди «Руська брама». Своєї обіцянки Олександр Володимирович дотримався: земляцтво надало фінансування для виготовлення двох автентичних середньовічних облогових механізмів.
Нагадаємо, 5 квітня відбулася зустріч із головою Кам`янець-Подільського земляцтва Олександром Мазурчаком, який пообіцяв, що підтримає фестиваль та його головну ідею – відновлення унікальної гідротехнічноі оборонної споруди «Руська брама». Своєї обіцянки Олександр Володимирович дотримався: земляцтво надало фінансування для виготовлення двох автентичних середньовічних облогових механізмів.

Кам`янчани у Києві підтримали Porta Temporis <b>Голова Кам`янець-Подільського земляцтва Олександр Мазурчак, мер міста Михайло Сімашкевич, депутат обласної адміністрації Володимир Мельниченко</b>

«Наявність цих машин забезпечить фестивалю ще більшу видовищність та наблизить глядачів до епохи, що відтворюватимуть реконструктори», - ділиться один з організаторів фестивалю Олег Демчук.
Голова Кам`янець-Подільського земляцтва Олександр Мазурчак, мер міста Михайло Сімашкевич, депутат обласної адміністрації Володимир Мельниченко

«Наявність цих машин забезпечить фестивалю ще більшу видовищність та наблизить глядачів до епохи, що відтворюватимуть реконструктори», - ділиться один з організаторів фестивалю Олег Демчук.

Кам`янчани у Києві підтримали Porta Temporis Як відомо, фестиваль «Porta Temporis» довелося перенести через несприятливі погодні умови. Проте уже 18-20 травня під час Днів міста глядачі зможуть сповна насолодитися батальними картинами штурму Руської брами, під час якого будуть використані облогові машини. Директор фестивалю Ігор Данілов запевнив, що видовище буде справді вражаючим!
Як відомо, фестиваль «Porta Temporis» довелося перенести через несприятливі погодні умови. Проте уже 18-20 травня під час Днів міста глядачі зможуть сповна насолодитися батальними картинами штурму Руської брами, під час якого будуть використані облогові машини. Директор фестивалю Ігор Данілов запевнив, що видовище буде справді вражаючим!

Кам`янчани у Києві підтримали Porta Temporis <b>Требушет</b> – облогова машина, що використовувалась в Середні віки для руйнування оборонних мурів або щоб перекидати снаряди через них. В ньому використовується важіль, в якому з короткої сторони падаючий великий вантаж під дією тяжіння надає значного прискорення довгому кінцю важеля з пращею.
Требушет – облогова машина, що використовувалась в Середні віки для руйнування оборонних мурів або щоб перекидати снаряди через них. В ньому використовується важіль, в якому з короткої сторони падаючий великий вантаж під дією тяжіння надає значного прискорення довгому кінцю важеля з пращею.

Кам`янчани у Києві підтримали Porta Temporis <b>Станковий арбалет</b> – облогова машина, що є великим арбалетом, встановленим на спеціальну конструкцію. Дальність польоту та сила удару його стріл значно перевищує подібні параметри іншої арбалетноі зброї, що робить машину незамінною для нападу чи оборони.
Станковий арбалет – облогова машина, що є великим арбалетом, встановленим на спеціальну конструкцію. Дальність польоту та сила удару його стріл значно перевищує подібні параметри іншої арбалетноі зброї, що робить машину незамінною для нападу чи оборони.

Теги : Праздники Города

Также интересно

28, Апрель 2013
Старые фото Иерусалима .

27, Апрель 2013
День Победы. История праздника...

24, Апрель 2013
От Мурманска до Волгограда за ...

22, Апрель 2013
История Пасхи .

19, Апрель 2013
Старие фото столицы Италии. Ри...

18, Апрель 2013
Старые фото Праги .

Популярное

загрузка...

Реклама

Мудрость дня

  • Человек, который сдвинул гору начал с того, что перетаскивал с места на место мелкие камешки.
  • Спагетти изобретены в 1819 году.
  • В 15 веке ученые в Китае составил набор энциклопедий, содержащий 11095 томов.
  • Альфред Нобель завещал свое состояние и выдачу премий своего имени за научные открытия правительству Швеции, потому что считал, что северные народы меньше коррумпированы.

• Авторизация •